NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !

Drużynowe Mistrzostwa Europy Super Seniorów.

Nasi klubowi koledzy wywalczyli medal dla Polski !

W dniach 19 do 22 czerwca odbyły się w Norwegii organizowane przez ESGA Drużynowe Mistrzostwa Europy Super Seniorów (65+).
Po czterech dniach rywalizacji na polach golfowych na norweskich fiordach w klasyfikacji netto reprezentacja Polski wywalczyła III miejsce !

W składzie 6 osobowej reprezentacji Polski aż 4 zawodników to nasi klubowi koledzy z Royal Kraków&CC skf !

Wielkie gratulacje dla reprezentacji i naszych klubowych kolegów !!!

Reprezentacja Polski w składzie: Andrzej Gacek, Jan Dworzański, Janusz Kotynia i Lech Kozłowski - Royal Kraków, Marek Gaik z Armady i Grzegorz Zieliński z Our Golf Club.

NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !NASI KLUBOWI KOLEDZY WYWALCZYLI MEDAL DLA POLSKI !